||--| www.oyunsitesi.forumotion.com |--||

Oyunlar

AnasayfaPortalTakvimGaleriSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

Ft de Mavi kutu kazanma % 100 denenmiştir

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ByMaSKe_
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Ft de Mavi kutu kazanma % 100 denenmiştir   Çarş. Şub. 06, 2008 6:51 am

BEYLER DUN SABAH DENEDIM KESIN OLUYOR ILK 25DAKIKA HIC BIR YARATIGA DOKUNMADAN SADECE KOSACAKSINIZ HIC BIR YARATIGA DAMAGE YOK CUNKU BURDA MANTIK SOLE ISLIYOR YARATIKLARIN KUVETSIZLERI KESILDIKCE KUVETLISI GELIOR SON 5 DAKIKA KALA HIC BIR SEY CIKMIYOR TABI SONDAKI BABA YARATIK DA CIKMIYOR ZAHMETSIZCE DANDIK YARATIKLARI 5 DAKIKA ICINDE HEPSINI KESIP MAVI KUTUDAN CIKAN UNİQ ITEMI CEBE INDIRIYOSUNUZ BU KADAR BILENLER BILMEYENLERE ANLATSIN DENEMEDEN KIMSEDE YORUM YAZAMASIN BIZZAT KENDIM DUN GECE DENEDIM GLASER ERIONU CEBE INDIRDIM ARKADASA DOL CIKTI BIRAZ KISKANDIM TABE NEYSE BAZI ARMUTLAR HERSEYE DALDI HERKEZ BILINCLI OLDUGU ICIN DALAN ARMUT ANINDA YATTI TABİ...

ByMaSKe

'ÇoBaN oLuR KoYuN GüDeRiZ,KaFaMıZ BoZuLuR EsRaR iÇeRiZ,BuNaLıMa GiReR JiLeT ÇeKeRiZ...''ÇamdibiLiyiz''öLüMüNe SeVeRiZ...
Kullanıcı profilini gör
JaqLee
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Ft de Mavi kutu kazanma % 100 denenmiştir   Cuma Şub. 08, 2008 7:13 am

Güzel bilqi teşekkürler

Yanlış Türkçe Kullanımı Yasaktır

İyi Forumlar
Kullanıcı profilini gör

Ft de Mavi kutu kazanma % 100 denenmiştir
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [ ACME ] OTO KUTU MuhammedSalman Farkıyla